Top
ADVOKÁT PRAHA VRŠOVICE - volejte 704 700 705 / Advokátní kancelář Praha 10

Advokátní kancelář Praha 10

Jsem advokát s působností po celé České republice.
Pro veškerá osobní jednání je vám k dispozici advokátní kancelář Praha 10, přímo na náměstí Svatopluka Čecha.

Využijte zázemí, které poskytuje advokátní kancelář Praha 10, pro všechna svá jednání s advokátem.

Zasedací místnost

Prostor pro komfortní jednání až pro 5 osob mimo advokáta.

Free WiFi

Advokátní kancelář Praha disponuje bezdrátovým připojením k internetu.

Stanice MHD v blízkosti

Advokátní kancelář Praha sídlí přímo naproti zastávce MHD Čechovo náměstí.

Ověřování

V naší kanceláři můžete využít službu ověřování podpisů a listin.

Neváhejte se na mne obrátit v jakékoliv životní situaci. Svým klientům stále dokola opakuji, že je vždy lepší věci řešit dřív, než se objeví problémy a nikdy se nespoléhat na to, že vše dobře dopadne. Kolikrát jsem už musel při jednání v kanceláři prohlásit větu: „kdybyste přišel, než jste to podepsal“, „kdybyste se poradil s advokátem, než jste poslal peníze“, „kdybyste si nechali smlouvu před podpisem zkontrolovat“. Proto se přijďte poradit a předejděte zbytečným chybám, které vás mohou stát čas, peníze i nervy. A když už se do tíživé situace dostanete, nesnažte se ji vyřešit po svém. Advokát vám může pomoci víc, než si myslíte.

Potřebujete vyřešit spor? Rozvádíte se? Chcete vyřídit dědictví, exekuci nebo výživné? V těchto situacích vám rád pomohu.

Podrobnosti

Chcete rozjet podnikání? Potřebujete vytvořit nebo zkontrolovat smlouvy či obchodní podmínky? Potřebujete likvidaci firmy? Obraťte se na mne.

Podrobnosti

Potřebujete zastoupení v trestním řízení, občanskoprávním sporu nebo pro jednání s úřady či obchodními partnery? Jsem tu pro vás.

Podrobnosti

Hledáte předsedu SVJ? Chcete spravovat své nemovitosti nebo založit svěřenský fond? Hledáte partnera pro vymožení pohledávky?

Podrobnosti

Nakupujete, prodáváte, pronajímáte, stavíte, spravujete nemovitost? Potřebujete vyřešit smlouvy, prohlášení vlastníka či advokátní úschovu?

Podrobnosti

Hrozí vám trestní řízení nebo jste jeho účastníkem? Potřebujete obhájce nebo jen preventivní poradenství? Spolehněte se na mne.

Podrobnosti
Potřebujete rychlou pomoc? Přijďte se poradit.