Top
ADVOKÁT PRAHA VRŠOVICE - volejte 704 700 705 / Kompetentní řešení životní situace

Kompetentní řešení životní situace

S erudovaným partnerem vše zvládnete rychleji a snáze

Pomohu při řešení spotřebitelských sporů s podnikateli, obchodníky (smlouvy, reklamace, nepoctivé jednání atd.).

Zjistit více

Rozvod je sám o sobě velmi náročná a frustrující situace, při níž je nezbytné mít k sobě spolehlivého advokáta.

Zjistit více

Ústní smlouva je běžná forma domluvy mezi partnery, ovšem těžko se dokazuje. Stvrďte své dohody v dobré písemné smlouvě od advokáta.

Zjistit více

Všechny vaše smlouvy by měly být nejen dobře napsané, ale také aktualizované. Právo se mění, tak se nenechte zaskočit.

Zjistit více

Najděte z insolvence tu nejméně bolestivou cestu. Aktivní přístup pod dohledem advokáta se rozhodně vyplatí.

Zjistit více

Využijte možnosti získat náhradu škody. Nemusíte se bát přihlásit o svůj nárok. Společně to zvládneme.

Zjistit více

Právo na výživné se nepromlčuje. Poskytnu vám právní pomoc při jeho vymožení. Využijte svůj nárok.

Zjistit více

Ocitnete-li se v tíživé situaci exekuce, je ve vašem zájmu jednat rychle s pomocí advokáta. Samo se nic nevyřeší.

Zjistit více

Dědictví se pojí s těžkým obdobím v lidském životě, na které je dobré se dobře připravit a hladce jím projít bez zbytečných stresů.

Zjistit více

Život nám často přináší situace, které nemusejí být vždy zvládnutelné vlastními silami. Naštěstí zde existují odborníci, jejichž znalosti a dovednosti nám pomohou s jejich řešením. A pokud se taková životní situace týká práva, jsou nám zapotřebí advokáti.

 

Zákony v České republice stanoví, že advokáti mohou poskytovat veškeré právní služby. Je to z toho důvodu, že pouze takto stát může garantovat vysokou míru kvality poskytovaných právních služeb. S ohledem na to, že žijeme v právním státě, kde je právo nadřazeno státní moci, je znalost práva pro život doslova klíčová.

Ačkoliv platí, že neznalost zákona neomlouvá, neznamená to, že musíte znát všechny zákony nazpaměť. Od toho tu jsou právě odborníci – advokáti, kteří vám v řešení životní situace pomohou a navedou vás na správnou cestu.

 

Odpovědné řešení životní situace

Neznalost zákona skutečně neomlouvá, a proto je žádoucí, obrátit se na advokáta vždy v předstihu. Víte-li o tom, že vás v nejbližší době čeká nějaká událost, v níž by bylo zapotřebí podpory osoby se znalostí práva, obraťte se na advokáta. Nevydávejte se pátrat po informacích na vlastní pěst. Bude vás to stát mnoho času a výsledek bude velmi zmatečný a nejistý. Na internetu se dočtete mnoho rozdílných výkladů a zaručených pravd, ale nikdo vám nedá záruku, že vás dovednou k vytouženému cíli. Advokát má nejen odborné znalosti, ale i zkušenosti a zná souvislosti dané problematiky. K tomu je navíc i pojištěn pro případ, že by vás přeci jen špatně navedl.

 

Když už nečekaná životní situace nastane

V životě jsou i okamžiky, na něž se jen těžko připravíte dopředu. V tom případě ovšem není na co čekat a obrátit se k advokátovi co nejdříve. Můžete se tak vyhnout problémům, které mohou vycházet například z lhůt pro odvolání nebo naopak pro podání návrhu.